Dobry duszek

Dobry duszek

  Cieszę się, że nasza strona spełnia swoje zadanie, jest odwiedzana i lubiana. Że została wyróżniona i pochwalona.Nie wszyscy jednak wiedzą, ze nie jestem jedynym jej autorem.
    Jest to dobra okazja żeby przypomnieć Wam, że w jej tworzeniu, od samego początku pomaga nam p. Ania Cierniak- osoba wyjątkowo pracowita, dokładna i pomysłowa, a przy tym bardzo skromna i bezinteresowna. Czas więc przybliżyć Wam nieco jej osobę i podziękować za nieustające wsparcie. Za co dokładnie?
    Zdjęcia, które oglądacie na stronie najczęściej wykonuje p.Ania. Rezygnując ze snu, poświęcając wolny czas, towarzyszy nam z aparatem podczas wszystkich występów, zawodów, bywa też na treningach. Następnie poddaje je czasochłonnej obróbce i dba by jak najszybciej trafily do galerii. A trafiają niemal natychmiast.
   Strona techniczna- układ strony, ramki, liczniki, zakładki etc- to dzieki niej nigdy nie oglądacie komunikatów typu 'strona w przebudowie", "spróbuj póżniej", problemy techniczne" i inne nieczynne bo:)
   Oprócz powyższej działalności jest osobą, na której pomoc i zaangażowanie możemy liczyć w calym mnóstwie różnych sytuacji. Troszczy sie o Was na zawodach i ma nawet  zapasowe kanapki dla żarłocznych i zapominalskich:) Śmiało możemy nazwać ją opiekuńczym duszkiem naszej sekcji.
    Uważam, że zwykłe dziekuję to za mało i wypada odwdzięczyć sie bardziej praktycznie. Wiem, że p.Ania otworzyła niedawno mały sklepik internetowy gdzie realizuje swoją pasję szycia niezwykle eleganckich i pięknie wykonanych dodatków odzieżowych.Szczegóły znajdziecie na www.poszetkastyle.pl 
Osobiście ręczę za wyjątkową jakość i uczciwość tego przedsięwzięcia, a Was proszę o trochę wiecej niż kliknięcie w adres. Pokażcie ją swoim rodzicom i znajomym. Pomyślcie o zajrzeniu tam kiedy nie macie pomysłu na prezent, który ma być jednocześnie elegancki i w dostępnej cenie. Wesprzyjcie jej dzialalność choć drobnym zakupem.Powinniśmy odwdzięczać się za pomoc, oraz wspierać osoby bezinteresowne- dzieki nim powstają wspaniałe rzeczy, a ludzie Ci pomagając wszystkim wokół często zapominaja o sobie.
    Tak więc Pani Aniu- DZIĘKUJEMY!:) życzymy powodzenia i liczymy na dalszą współpracę:)