Święta

Święta

Zawsze niecierpliwie czekam na świąteczną przerwę, a kiedy nadchodzi zastanawiam się, czy aby nie wolę pracować niż uczestniczyć w przygotowaniach:) Tym bardziej, że dzieki Waszej postawie na treningach pracuje mi się ostatnio bardzo przyjemnie.
  Starsza grupa zaskakuje mnie pozytywnie na każdym treningu, swoimi chęciami, entuzjazmem i podejściem do zajęć.To, że pływacie co zadano, bez krzywienia się i szemrania uważam za dobry standard...ale kto by pomyślał, że rozkręcicie się do tego stopnia, żeby samemu proponować dodatkowy dystans:) Naprawdę imponujące i nie mogłbym sobie życzyć lepszej grupy. Gratuluję i dziękuję.
  Z młodszą grupą mam nieco mniejszy kontakt, lecz ile razy zerkam jak pływacie podoba mi się Wasze zaangażowanie i widzę jak zyskujecie nowe umiejętności. Tak trzymać, wiem, że czasem Wam bardzo ciężko, macie sporo zajęć dodatkowych i nauki, a mimo to zdążacie znależć czas na basen i siły na uśmiech. Życzę wytrwałości.
   W najbliższym czasie zajrzyjcie do wyróżnień- w ostatnim półroczu trzy osoby wybijały się ponad średnią(bardzo dobrą średnią).
   Proszę też aby każdy kto jest ratownikiem, a nie widzi swojego nazwiska w "ratownicy naszej sekcji", przypomniał mi o dopisaniu.
 
     Wszystkim Wam życzymy z panią Agnieszką wymarzonych prezentów pod choinkę, dobrego jedzonka, dużo powodów do radości i ciepłego, spokojnego czasu spędzonego z tymi, którzy Was kochają.Pamiętajcie, żeby wspomóc nieco rodziców w przygotowaniach- święta są od tego by pomyśleć o pomocy innym.
Do zobaczenia po Nowym Roku!:)