Trenerzy

Jacek Chomiak
cache_2445829156

Urodziłem się w 1973 roku w rodzinie trenerskiej, oboje moi rodzice to trenerzy pierwszej klasy w pływaniu. Poszedłem w ich ślady i ukończyłem wrocławski AWF na kierunku nauczycielskim, jestem też, oprócz pływania, instruktorem tenisa ziemnego.  
Po studiach wyjechałem do Australii gdzie pracowałem na mnóstwie różnych stanowisk od stacji benzynowej, przez hotele, aż po długą praktykę na tamtejszych basenach. Dodatkowo studiowałem i skończyłem parę szkół, chociaż prawdę mówiąć najbardziej pochłonął mnie surfing i boogie boarding. Tęsknię za tym najbardziej:)

Moim drugim zawodowym hobby jest ratownictwo wodne- przez kilkanaście lat byłem Młodszym Ratownikiem WOPR z praktyką własciwie wszędzie- nad morzem, jeziorami jak i na wielu basenach. Od jedenastu lat jestem szefem ratowników na kąpielisku Glinianki.

Na codzień pracuję w MDK Fabryczna Wrocław i bardzo to lubię:)
Oprócz pływania i sportów wodnych, uwielbiam swojego Xboxa- głównie gry RPG i pochodne.Graczem jestem od 10 roku życia, kiedy dostałem swój pierwszy komputer z Bruce`m Lee:)

Dominika Komórek
cache_2444603956
Trener pływania klasy II, instruktor
Wykształcenie:
Akademia Wychowania Fizycznego
kierunek: wychowanie fizyczne
specjalność: trenersko-instruktorska pływanie
Z pływaniem związana całe życie. Podczas 10-letniej kariery zawodniczej zdobyła wiele sukcesów w kraju i za granicą
(12-krotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Europy i Pucharu Świata) Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.
Przez ostatnie lata doświadczenie zawodowe zdobywała w Irlandii pracując jako trener i instruktor pływania.
Ania Cierniak -Foto i Administracja

Jestem Ania:)
cache_2414522846
Zajmuję się Waszymi zdjęciami i pomagam tworzyć tę stronę.Bardzo lubię dokumentowanie Waszych występów, szczególnie te momenty kiedy stajecie na podium:) 

Agnieszka Jeleńska
cache_2457744690